Spektakl teatralny w Starym Śleszowie

blog-img-08

W dniu 24 marca 2018 r. na scenie w Starym Śleszowie odbył się spektakl teatralny pt. „Zakochani” Carlo Goldoni. Sztukę mogliśmy podziwiać dzięki zaangażowaniu sołectwa Stary Śleszów oraz Stowarzyszenia Coda Art, którzy zaprosili studentów Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie z filii we Wrocławiu. Scena Stary Śleszów została wypełniona przez mieszkańców Starego Śleszowa i pobliskich miejscowości. Po zakończeniu przedstawienia Wójt Gminy Żórawina Jan Żukowski, Sołtys Sebastian Siuta, Radny Mariusz Damasiewicz oraz przedstawiciel Stowarzyszenia Coda Art Dariusz Gadziński przekazali na ręce przedstawiciela Akademii Pana dr hab. Krzysztofa Boczkowskiego list intencyjny  z zaproszeniem do dalszej współpracy na rzecz upowszechnia kultury w gminie Żórawina. Wójt Gminy Żórawina złożył również życzenia świąteczne na zbliżające się Święta Wielkanocne.


 

Udostępnij: