Sołeckie Mikołajki w Rzeplinie i Szukalicach

blog-img-08

16-go grudnia 2017 roku odbyło się mikołajkowe spotkanie dla dzieci z sołectwa Rzeplin-Szukalice. Dzięki zaangażowaniu pani sołtys Liliany Łabatczuk, radnego Michała Duszyńskiego, rodziców i co najważniejsze, dzięki hojności sponsorów zainaugurowana w ubiegłym roku impreza nabrała rozmachu. Tym razem blisko sto dwadzieścioro dzieci bawiło się w Hali Sportowej w Żórawinie. I przyznać trzeba, że zabawa była przednia. Oprócz zwyczajowej już wizyty Świętego Mikołaja, który wręczył drobne upominki na dzieciaki czekało mnóstwo atrakcji. Dmuchana zjeżdżalnia i zamek, Klaun, malowanie buzi, dmuchanie balonów, gry i zabawy sportowe, tworzenie stroików świątecznych. Rodzice również miło spędzili czas przy kawie i domowych ciastach. Nieocenione są takie wspólne chwile.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy, a sponsorom posyłamy sto dwadzieścia dziecięcych uśmiechów. 

Udostępnij: