Setne urodziny mieszkanki Wojkowic

IMG-20230925-WA0002

24 września br. w Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Turowie mieliśmy zaszczyt uczcić setne urodziny mieszkanki naszej gminy, Pani Marii Placety! Mszę Świętą w intencji Pani Marii celebrował Ksiądz Proboszcz Henryk Rój.

To wyjątkowy dzień, który zjednoczył rodzinę oraz przedstawicieli naszej gminy. Nasza ukochana jubilatka otrzymała życzenia i serdeczne słowa od Wójta gminy, Pana Jana Żukowskiego, który wręczył jubilatce listy gratulacyjne od Premiera Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Mateusza Morawieckiego, oraz od Wojewody Dolnośląskiego, Pana Jarosława Obremskiego.

Pani Maria Placety jest nie tylko świadkiem historii naszej gminy, ale także inspiracją dla nas wszystkich. Jej mądrość, ciepło i radość życia są źródłem inspiracji dla nas wszystkich.

Dziękujemy za Twą obecność w naszym życiu i życzymy Ci, Pani Mario, wielu zdrowych i szczęśliwych lat życia!

Udostępnij: