Remont ul. Ogrodniczej i Polnej w Węgrach

blog-img-08

Rozpoczął się remont ulicy Ogrodniczej i Polnej w Węgrach. W ramach tej inwestycji wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni na bitumiczną na odcinku o długości ok. 150,00 m (ul. Polna) i ok. 348,20 m (ul. Ogrodnicza), szerokości od 2,90 m do 3,50 m. Wykonane zostaną również zjazdy publiczne, a także pobocza z kruszywa kamiennego. Wskazane drogi stanowią ważne ciągi komunikacyjne Węgier, prowadzą bezpośrednio lub pośrednio do miejsc, przy których znajdują się: dworzec kolejowy, szkoła podstawowa, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie, punkty usługowo-handlowe, ośrodek zdrowia oraz tereny inwestycyjne.

Wykonawcą robót jest firma: EUROVIA POLSKA S.A. z Kobierzyc.

Prace budowlane zakończą się jeszcze w tym roku.

Opracował: Damian Hadro

Udostępnij: