Rekrutacja do przedszkola, oddziałów przedszkolnych, klas I i oddziału sportowego w szkołach podstawowych na rok 2024/2025

Szanowni Państwo,

w załączniku przedstawiamy terminy i czynności w jakich zostanie przeprowadzona rekrutacja do przedszkola i szkół podstawowych w Gminie Żórawina na rok szkolny 2024/2025.
Informujemy, że rekrutacja do  przedszkola i  oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025 prowadzona będzie z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

O  dostępie do systemu elektronicznej rekrutacji poinformujemy Państwa poprzez stronę internetową Gminy Żórawina. Informacja o gotowości systemu będzie również dostępna w Przedszkolu w Żórawinie oraz w szkołach, w których działają oddziały przedszkolne.

Zgłoszenia do klasy I szkoły podstawowej będą zbierane przez szkoły bez udziału systemu elektronicznego.

Wkrótce poinformujemy Państwa o zasadach i szczegółach procesu rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 na stronie internetowej: www.gminazorawina.pl

Informacje będą także dostępne w jednostkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Żórawina.