REGULAMIN KONKURSU DOTACJI NA PANELE PV: OD 1 GRUDNIA 2017 R.

blog-img-08

1 grudnia 2017 roku zostanie ogłoszony na stronie Gminy Żórawina zatwierdzony przez Dolnośląską Instytucję Pośredniczącą REGULAMIN składania wniosków o dofinansowanie w ramach projektu pn. „Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej – mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska”.

REGULAMIN KONKURSU: OD 1 GRUDNIA 2017 R.

SKŁADANIE WNIOSKÓW: OD 29 GRUDNIA 2017 R. DO 31.01.2018 R.

W grudniu 2017 r. odbędzie się na terenie Gminy Żórawina spotkanie szkoleniowe dla zainteresowanych mieszkańców w zakresie omówienia regulaminu konkursu i  formularza wniosku o dofinansowanie. Szczegóły spotkania zostaną podane w najbliższym czasie.

Aktualności o projekcie w zakładce: www.gminazorawina.pl/projekty-unijne/aktualnosci-regionalny-program-energetyki-prosumenckiej-mikroinstalacje

Odwiedź nas również na facebooku: www.facebook.com/urzadzorawina

Udostępnij: