Razem dla Życia! Akcja Krwiodawstwa w Żórawinie

28 Listpada (2)

Już 28 listopada, w godzinach 9:00 – 13:00, na parkingu przy Gminnym Centrum Kultury (Al. Niepodległości 6), będziemy gościć Mobilny Punkt Poboru Krwi.

Dołączcie do naszego szlachetnego przedsięwzięcia, gdzie każda kropla krwi może zmienić życie! Zespół medyczny z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa we Wrocławiu gwarantuje profesjonalną opiekę i bezpieczne pobieranie krwi. Naszymi partnerami w tej akcji są również Gminne Centrum Kultury, które zapewnia komfortowe warunki regeneracji, oraz Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej, dostarczający ciepłe napoje dla wszystkich honorowych dawców.

Nasze szlachetne przedsięwzięcie wspierają także Sana Pizza, Roll&Go Kebab, „Delikatesy DK” Partner sieci Chata Polska oraz Smacznie u Wioli KURCZAK Z ROŻNA, którzy postanowili dołączyć do naszej inicjatywy przekazując ciepłe posiłki dla wszystkich uczestników.

Przyjdźcie, wspólnie pokażmy siłę naszej społeczności i zdobywajmy razem krople życiodajnej krwi!

Udostępnij: