PUNKT INFORMACYJNY WOJSKOWEJ KOMENDY UZUPEŁNIEŃ WE WROCŁAWIU – AKCJA „PRZYJAZNY URZĽD”

Informujemy, że w dniach 17 kwietnia, 19 czerwca, 14 sierpnia, 11 paŸdziernika oraz 4 grudnia 2012 roku w godzinach od 12.30 do 13.30 w Urzędzie Gminy w Żórawinie będzie czynne stanowisko informacyjne Wojskowej Komendy Uzupełnień we Wrocławiu.

W czasie pracy punktu będzie można zrealizować następujšce czynnoœci:

1.złożyć wniosek do służby przygotowawczej, do którego wymagane sš następujšce załšczniki:
– kopia œwiadectwa potwierdzajšcego posiadane wykształcenie,
– życiorys i odpis skrócony aktu urodzenia,
– informacja z Krajowego Rejestru Karnego,
– inne dokumenty potwierdzajšce posiadane kwalifikacje

2.złożyć wniosek do służby w Narodowych Siłach Rezerwowych, do którego należy dołšczyć:
– kopię ostatniego œwiadectwa ukończenia szkoły,
– kopię posiadanego prawa jazdy lub innych dokumentów œwiadczšcych o posiadanych kwalifikacjach

3.złożyć wniosek o wydanie zaœwiadczenia dotyczšcego:
– przebiegu służby wojskowej,
– rodzaju i okresu wykonywania przymusowego zatrudnienia w kopalni węgla, kamieniołomach, zakładach pozyskiwania i wzbogacania rud uranu, batalionów budowlanych w ramach odbywania zastępczej służby wojskowej,