Przebudowa drogi powiatowej nr 1960D (ul. Mikołaja Kopernika) w miejscowości Wilczków – ogłoszono drugi przetarg

blog-img-08

Powiat Wrocławski ogłosił drugi przetarg dotyczący przebudowy ul. Mikołaja Kopernika w miejscowości Wilczków. Przetarg ogłoszono w formule „Zaprojektuj i wybuduj” co oznacza, że wykonawca będzie miał za zadanie przygotowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień oraz wykonanie prac budowlanych.

W ramach tej inwestycji zrealizowane zostaną m.in.: poszerzenie i wykonanie nowej nawierzchni jezdni, budowa chodników, budowa i przebudowa zjazdów, budowa zatok autobusowych, budowa systemu odwodnienia drogi.

Prace mają się zakończyć do 30 listopada 2018 r.

Zadanie to będzie współfinansowane przez Gminę Żórawina w kwocie 600 tys. zł.

Udostępnij: