Prośba o pomoc

blog-img-08

    W sierpniu br. jeden z mieszkańców Węgier, Pan Janusz Figiel uległ bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego jego stan zdrowia uległ drastycznemu pogorszeniu. Do dzisiaj mężczyzna przebywa w szpitalu, nie porusza się o własnych siłach, jest osobą niepełnosprawną i niezdolną do samodzielnej egzystencji. Wymaga on codziennej i długotrwałej rehabilitacji i terapii.
    Dlatego sąsiedzi, znajomi i przyjaciele a także wielu obcych ludzi o dobrym sercu pragnie wspomóc jego trudną walkę o powrót do zdrowia.
    Pomoc finansowa może zostać przekazana na utworzony przez Urząd Gminy W Żórawinie rachunek bankowy: 74 9574 1028 2002 0013 0013 0169 Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich/Oddział w Żórawinie z dopiskiem w tytule wpłaty: „NA REHABILITACJĘ JANUSZA FIGLA”.
    Za wszelkie wsparcie, w imieniu Pana Janusza i jego rodziny, bardzo serdecznie dziękujemy.

Udostępnij: