PROBLEMY NA LINIACH 903 i 913

blog-img-04

Od kliku dni mają miejsce przypadki niezrealizowanych kursów na liniach aglomeracyjnych na terenie naszej Gminy. Z wyjaśnień uzyskanych w Urzędzie Miejskim Wrocławia wynika, że jest to efektem problemów kadrowych, z jakimi od pewnego czasu boryka się przewoźnik, czyli Dolnośląskie Linie Autobusowe. Obecnie trwają prace nad korektą rozkładów jazdy, która – jak informuje Wydział Transportu – ma dotyczyć wyłącznie połączeń realizowanych poza godzinami szczytu.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich niezrealizowanych kursów na adres: transport@zorawina.pl oraz sprawdzanie rozkładu jazdy na stronie: https://www.wroclaw.pl/komunikacja/rozklady-jazdy.

W miarę rozwoju sytuacji będziemy Państwu przekazywać kolejne informacje.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.

Udostępnij: