POMOC POGORZELCOM Z PRZECŁAWIC

blog-img-08

Szanowni Państwo,

 

Zwracam się z apelem o udzielenie pomocy poszkodowanym w wyniku pożaru, jaki miał miejsce w dniu 29 marca 2016 r. w miejscowości Przecławice. Pożar zniszczył budynek mieszkalny. Dlatego gorąco apeluję i proszę wszystkich, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.

         Gmina Żórawina w obliczu ogromu tej tragedii nie jest w stanie samodzielnie rozwiązać ciężaru należytej pomocy dla potrzebujących. Wsparcia w formie rzeczowej można udzielać poprzez kontakt z Kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej w Żórawinie Panią Dorotą Rokicką (tel. 71 3814175), . Natomiast pomoc finansowa może zostać przekazana na utworzony przez Urząd Gminyw Żórawinie rachunek bankowy: 20 9574 1028 2002 0013 0013 0171 Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich/Oddział w Żórawinie z dopiskiem w tytule wpłaty: „NA POMOC POGORZELCOM Z PRZECŁAWIC – REMONT DACHU”.

         Przekazana pomoc finansowa przeznaczona zostanie na zakup materiałów budowlanych na remont dachu zniszczonego w trakcie pożaru budynku.

         Za wszelkie wsparcie udzielone w każdej formie, w imieniu osób oczekujących  na pomoc, z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Udostępnij: