Podziękowanie dla mieszkańców Węgier za życzliwość i pomoc

DaryWęgryz Niemiec (9)

W dniu dzisiejszym, tj. 05 marca br. w godzinach porannych pod świetlicę wiejską w miejscowości Węgry dotarł transport z pomocą humanitarną z Niemiec dla uchodźców z Ukrainy. Nie było by to możliwe, gdyby nie ogromne zaangażowanie Koła Gospodyń Wiejskich i Pani Sołtys z Węgier.
Transport zawierał najbardziej potrzebne rzeczy, tj.: odzież, okrycia, środki higieny i czystości oraz inne rzeczy m.in. w postaci łóżek, materaców itp. Rzeczy te zostaną posegregowane i przekazane dla potrzebujących.

Z tego miejsca składam serdeczne podziękowania dla wszystkich mieszkańców miejscowości Węgry za ogromny trud i wysiłek przy realizacji tego zadania, a także chciałbym podziękować druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach, którzy pomagali przy rozładunku transportu. Zawsze możemy na Was liczyć ! – Jan Żukowski Wójt Gminy Żórawina.

Udostępnij: