Podziękowania dla Pana Michała Duszyńskiego

blog-img-08

Wójt Gminy Żórawina – Jan Żukowski serdecznie dziękuje w imieniu własnym oraz swoich współpracowników za owocny czas, w którym pełnił Pan funkcję Przewodniczącego Rady Gminy Żórawina. Nie jest to łatwa rola, nie mniej potrafił Pan współdziałać, jednoczyć oraz pracować na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Zadań było wiele, różnorodnych, często trudnych, ale tym bardziej dziękuję, bo w okresie tym Nasza Gmina pozostawał stabilna, osiągała sukcesy w skali regionu oraz w skali całego kraju, o czym świadczą wyróżnienia, zdobywają wysokie pozycje w rankingach ekonomicznych Forum Ekonomicznego, czy też w prestiżowym rankingu miast i gmin przyjaznych dla biznesu magazynu Forbes.

Życzę Panu, aby najbliższy czas również był dla Pana owocny i efektywny na rzecz naszej społeczności – Gminy Żórawina, bo ona jest dla nas najcenniejsza.

Udostępnij: