Podsumowanie 18th WMRA/WMA Masters World Mountain Running Championships in Zelezniki, Slovenia

blog-img-08

Klub Team Luks Żórawina- Wrocław wraca do Polski z 4 medalami Mistrzostw Świata w Biegach Górskich Masters!Indywidualnie wywalczone medale:Srebro w kategorii K.70- Barbara PrymakowskaBrąz w kategorii K.54- Izabela ZatorskaTuż za podium znalazł się Marek Dzięgielewski 4 miejsce w M. 55, który przyczynił się do sukcesu drużynowego!Polska drużynowo zdobywa dwa brązowe medale w kategorii M.55 i M.65!M.55: Marek Dzięgielewski, Sławomir Pieczurowski, Maciej MilotaM.65: Zbigniew Radomski, Tadeusz Jasek, Stefan SikoraZawodniczka z Polski: SIKORA Alicja zdobyła brązowy medal w kategorii k.65!To dla nas ogromny zaszczyt móc reprezentować Polskę! Dziękujemy wszystkim za wsparcie, a władzom Gminy Żórawina za możliwość wyjazdu. Natalii Olszyńskiej oraz Patrykowi Kałęka za piękną i obszerną fotorelację. 

Udostępnij: