Podpisano umowę z Wykonawcą, który będzie kontynuował rozbudowę szkoły podstawowej w Żórawinie

blog-img-08

14 marca br. w towarzystwie Pani Dyrektor SP im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie Lucyny Wasinkiewicz- Janson, Przewodniczącej Rady Rodziców Anny Momot, Skarbnika Gminy Krzysztofa Bagińskiego, Zastępcy Wójta Tomasza Gracza, oraz Inspektora nadzoru inwestorskiego Rafała Andrzejczaka Wójt gminy Żórawina Jan Żukowski z nowym Wykonawcą podpisali umowę na dokończenie rozpoczętej w 2021 roku inwestycji pn. „Rozbudowa szkoły podstawowej w Żórawinie”.

Umowę podpisano z  Prezesem firmy AVIT Sp. z o.o. – Krzysztofem Lorenz.

Wartość podpisanej umowy to 10 310 097,88 PLN brutto.

Okres prac budowlanych wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji pozwolenia na użytkowanie budynku Szkoły Podstawowej ma zostać zakończony po 12 miesiącach od daty podpisania umowy.

Udostępnij: