Podarunek od Fundacji „Teraz Życie” dla Gminy Żórawina

blog-img-08

W dniu 21 czerwca na wniosek Pana Mariusza Damasiewicza, który współpracuje jako wolontariusz z Fundacją „Teraz Życie” zostało przekazanych przez wskazaną fundację 20 ton jabłek z sadów grójeckich na rzecz Gminy Żórawina.

Cała akcja jest ogólnopolskim programem pomocy społecznej, której celem jest rozdysponowanie jabłek do szkół, przedszkoli, ośrodków pomocy społecznej, sołectw gminy Żórawina, a także do indywidualnych mieszkańców.

Był to pierwszy z wielu takich transportów, kolejny odbędzie się w przyszłym tygodniu z przeznaczeniem dla sołectw, które nie były ujęte w poprzednim transporcie.

Dostawa odbyła się po konsultacji i akceptacji przez Wójta Gminy Żórawina Jana Żukowskiego, który poparł wniosek udzielenia tak szlachetnego podarunku. Przy organizacji oraz administracji podziału darowizny współpracował Zastępca Wójta Tomasz Gracz. 

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA FUNDACJI „TERAZ ŻYCIE” ORAZ PANA MARIUSZA DAMASIEWICZA!

Udostępnij: