Piknik promujšcy fundusze europejskie na Dolnym Œlšsku

blog-img-08

Szanowni Państwo
Urzšd Marszałkowski Województwa Dolnoœlšskiego organizuje piknik promujšcy fundusze europejskie na Dolnym Œlšsku. Podczas pikniku będzie wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci, takich jak: koncerty zespołów L.U.C oraz Centrala 57, finał konkursu o programie regionalnym dla gimnazjalistów, strefa zabaw dla dzieci, konkursy z nagrodami dla publicznoœci, pokazy projektów beneficjentów: np. Politechnika Wrocławska zaprezentuje łazika marsjańskiego, a firma Avionics symulator nawigacyjny dla lotnictwa.
Ponadto będzie można skosztować potraw regionalnych i zrobić zdjęcie w fotobudce. Z pewnoœciš każdy znajdzie coœ interesujšcego dla siebie.
Zapraszamy serdecznie!

Termin pikniku: 9 maja 2015 r., godz. 12-17.

Miejsce pikniku: Wrocław, Hala Stulecia, Pergola

Plakat informacyjny

Udostępnij: