Pierwszy Marszałek Sejmu z Żórawiny – Małgorzata Kuśmierczyk Marszałkiem XXIII Sejmu Dzieci i Młodzieży

blog-img-08

Po wykonaniu tegorocznego projektu i otrzymaniu wyników, dnia 28 kwietnia br. Małgorzata Kuśmierczyk i Wiktoria Jazienicka zostały posłankami i członkiniami komisji XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Kilka tygodniu później dziewczęta wzięły udział w posiedzeniu komisji, na którym posłowie pisali m. in. projekt uchwały oraz wybrano przewodniczącego Komisji, a także Marszałków Sejmu Dzieci i Młodzieży, którym została między innymi Małgorzata Kuśmierczyk – uczennica Gimnazjum w Żórawinie. W dniu 01 czerwca 2017 odbyło się posiedzenie sejmu z Marszałkiem Małgorzatą Kuśmierczyk.

Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie!

Link do transmisji z posiedzenia obrad: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=087C39B3703075DDC12581280046A072#

Udostępnij: