Parafialny CARITAS w Żórawinie wydaje żywność dla osób potrzebujących

blog-img-08

WYDAJEMY ŻYWNOŚĆ DLA POTRZEBUJĄCYCH:
JESTEŚ UBOGI, SAMOTNY, CHORY – POMOŻEMY !

Parafialny CARITAS w Żórawinie  wydaje żywność dla osób potrzebujących (makaron, olej, ryż, cukier, mleko, kasza, warzywa w puszkach, szynka konserwowa, pasztet, fasolka w puszce itp.)

Dodatkowe dyżury wydania żywności w godz. od 10:00 do 11:00 w miesiącu marcu: 20.III. (piątek), 23.III. (poniedziałek), 25. III.(środa), 27.III. (piątek), 30.III.(poniedziałek)

Warunkiem otrzymania pomocy jest zaświadczenie z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Formalnościami mogą w imieniu osób ubogich, chorych i starszych zając się parafialni wolontariusze. Apelujemy do osób starszych o zgłaszanie potrzeby takiej pomocy do parafii św. Józefa w Żórawinie. Zgłoszenia email: zorawina@archidiecezja.wroc.pl lub tel. 71 316 51 19, 794-459-039. Prosimy – zwłaszcza sołtysów i rady sołeckie o poinformowanie w swoich wiejskich społecznościach o możliwości otrzymania pomocy żywnościowej.
Prosimy ludzi dobrej woli o włącznie się w wolontariat.

PROJEKT REALIZOWANY JEST WE WSPÓŁPRACY Z BANKIEM ŻYWNOŚCI !

Udostępnij: