OTWÓRZ SIĘ NA POMOC Z GMINĄ ŻÓRAWINA

blog-img-08

OTWÓRZ SIĘ NA POMOC Z GMINĄ ŻÓRAWINA

                Troska o zdrowie to dla wielu osób temat numer jeden. Zdarza się jednak, że zdrowie psychiczne schodzi na drugi plan. W czasie pandemii wiele osób, w tym coraz więcej dzieci doświadcza uczucia niepokoju spowodowanego izolacją społeczną.  Pojawiają się nowe lęki związane z obecną sytuacją, które sprawiają, że coraz więcej ludzi boryka się z objawami depresji.

Kiedy smutek zmienia się w chorobę? W jakim momencie konieczna jest pomoc psychologa lub psychiatry? Co powinno Cię zaniepokoić w zachowaniu Twoim lub bliskich?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem opracowanym przez specjalistów z dziedziny zdrowia psychicznego, zrealizowanego w ramach Kampanii  „OTWÓRZ SIĘ NA POMOC”

Plik z poradnikiem w załączeniu.

                Zachęcamy również do wzięcia udziału w interaktywnym filmie edukacyjnym, w którym każdy może pokierować losem bohatera. To od Waszej decyzji  zależy jak zakończy się opowieść. Film staje się więc grą, w której użytkownik dokonuje wyborów w temacie uzależnień i bezpieczeństwa w sieci.

Gra przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i rodziców.

link do interaktywnego filmu: https://wroclaw.naszemiasto.pl/zorawina-otworz-sie-na-pomoc/re

 
Udostępnij: