Ogólnokrajowy konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” po raz dziesišty

blog-img-08

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy ogłaszajš kolejnš edycję konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” w kategorii podmiotów prowadzšcych indywidualnš działalnoœć rolniczš.

Współorganizatorami konkursu sš Agencja Nieruchomoœci Rolnych, która prowadzi eliminacje dla odrębnej kategorii zakładów rolnych oraz inne instytucje i organizacje działajšce na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w rolnictwie

Zdobywca I miejsca w kraju i tytułu najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego wœród producentów prowadzšcych indywidualnš produkcję rolniczš  otrzyma głównš nagrodę rzeczowš ufundowanš przez Prezesa KRUS. W minionym roku był niš wysokiej klasy cišgnik rolniczy firmy FARMTRAK, który otrzymali Państwo Małgorzata i Henryk Fitowie, rolnicy z Dolnego Œlšska.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie serdecznie zapraszamy.Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia dostępne w Placówkach Terenowych KRUS oraz na www.krus.gov.pl
Zgłoszenia KRUS przyjmuje do 16 marca br. 

Honorowy Patronat nad konkursem objšł Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski.

Udostępnij: