Ogólnokrajowy Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” po raz dwunasty

blog-img-08

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy oraz Agencja Nieruchomoœci Rolnych ogłaszajš kolejnš edycję konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” w kategorii podmiotów prowadzšcych indywidualnš działalnoœć rolniczš.

Zdobywca I miejsca w kraju i tytułu najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego wœród producentów prowadzšcych indywidualnš produkcję rolniczš otrzyma głównš nagrodę rzeczowš ufundowanš przez Prezesa KRUS.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia dostępne sš w Oddziale Regionalnym i Placówkach Terenowych KRUSoraz na stronie internetowej KRUS.

Termin zgłaszania gospodarstw do Konkursu upływa z dniem 14 marca 2014 roku.
Osoby zainteresowane udziałem serdecznie zapraszamy.

Strona internetowa KRUS – informacje o konkursie

Udostępnij: