Obozy Judo

blog-img-08

Już za dwa tygodnie Judocy z Gminy Żórawina wezmą udział w obozie letnim Judo we Władysławowie. Podopieczni trenera Radosława Zamęckiego ze Szkoły Podstawowej w Żórawinie i Rzeplinie wezmą udział w 11-dniowym zgrupowaniu. Najbardziej wytrwały Ignacy Przybylski, członek „Grupy Talent” klubu Juvenia Wrocław, jedzie na dwa turnusy, czyli ponad 3 tygodnie ciężkiego treningu (ale też wielu atrakcji dla dzieci). Obóz to nie tylko treningi na macie i na plaży, ale także zabawy na świeżym powietrzu, konkursy oraz wycieczki. 

Na 3 obozy jedzie najbardziej doświadczona zawodniczka z Gminy Żórawina, Paulina Woźniak. W ostatnim czasie brała udział w dwóch międzynarodowych obozach, pierwszy był we wspomnianym Władysławowie (Centralny Ośrodek Sportu Cetniewo) a drugi w Berlinie (na zdjęciach z trenerem Kadry Narodowej Juniorek Młodszych, Kotaro Sasaki, oraz klubowymi kolegami w Niemczech).

Zarówno dzieci jak i Paulina otrzymali dofinansowanie z Gminy Żórawina. Ogromne podziękowania za to, że mogą realizować swoje pasje i miło spędzać czas w trakcie wakacji.

 

Udostępnij: