Obchody Dnia Strażaka w Komendzie Miejskiej PSP we Wrocławiu!

blog-img-08

            W piątek 20 maja 2016r. na terenie Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 7, odbyła się uroczystość Dnia Strażaka Komendy Miejskiej PSP we Wrocławiu.

            Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Starosta Powiatu Wrocławskiego – Roman Potocki Komendanci i dyrektorzy służb i instytucji .

            Podczas uroczystości Prezes zarządu oddziału Powiatowego ZOSP RP, a także Członek Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP – Józef Kmonk wręczał brązowe, srebrne oraz złote Medale za Zasługi dla Pożarnictwa przyznawane przez Prezydium Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP.

            Z Gminy Żórawina odznaczenie odebrał  Wójt Gminy Żórawina Jan Żukowski – złoty Medal za Zasługi dla Pożarnictwa, druh Marian Zamara – złoty Medal za Zasługi dla Pożarnictwa, oraz druh Tomasz Mazur – brązowy  Medal za Zasługi dla Pożarnictwa.

 

Udostępnij: