Nowy sprzęt sportowy dla Sekcji Karate Shinkyokushinkai Żórawina

blog-img-08
Dzięki przychylności władz Gminy Żórawina, oraz przydzielonej dotacji finansowej, Sekcja Karate Shinkyokushinkai Żórawina wzbogaciła się o nowy sprzęt sportowy.Jako pierwsze zostały zakupione profesjonalne tarcze, na których dzieci i młodzież mogą ćwiczyć uderzenia i kopnięcia bez narażania współćwiczących na urazy. Jest to wspaniały, a jednocześnie wyczerpujący trening uczący właściwego uderzania i kopania. Ponieważ tarcza ma podobną twardość do ludzkiego ciała, każdy może się dowiedzieć jak to poczuje na własnej ręce czy nodze.Oczywiście tarcze zostały od razu rozpakowane i wypróbowane. Można powiedzieć z satysfakcją, że trening się udał doskonale.Przypominamy, że treningi karate odbywają się w każdy poniedziałek i środę od godziny 16:45 dla grupy początkującej.Robert Iwański - instruktor
Udostępnij: