Nowy Rok Szkolny 2009/2010

blog-img-08

Drodzy Uczniowie!
Szanowni Nauczyciele!

Początek każdego roku szkolnego otwiera przed wszystkimi nowe możliwości, skłania do podejmowania ambitnych postanowień i wcielania w życie twórczych planów.
Życzę Wam, Drodzy Uczniowie, aby szkoła była dla Was miejscem odkrywania i rozwijania talentów. Bądźcie ambitni w zdobywaniu wiedzy, wytrwali w pokonywaniu szkolnych trudów oraz rzetelni i odpowiedzialni. Niech spełnią się wasze plany i marzenia, a młodzieńcza chęć naprawiania świata zaowocuje wartościowymi dokonaniami.
U progu nowego roku szkolnego pragnę życzyć wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom wielkiej satysfakcji z wypełniania misji przewodników życiowych młodych ludzi, radości z dużych i małych sukcesów oraz wielu pomysłów pozwalających przekształcić szkołę w miejsce przyjazne i bezpieczne.Niech rok szkolny 2009/2010 przyniesie oprócz wysokich osiągnięć wiele radości i dobre przyjaźnie.
Twórzcie świat wzajemnego zrozumienia i poznania. Bowiem przed Wami stoi szansa budowania nowej przyszłości. Wykorzystajcie ją dla naszego wspólnego dobra.

Z wyrazami szacunku
Wójt Gminy Żórawina
Jan Żukowski

Udostępnij: