Nowoczesny defibrylator w Urzędzie Gminy Żórawina

blog-img-08

Od dnia 07 lutego br. w budynku Urzędu Gminy Żórawina przy ul. Kolejowej 6 znajduje się jeden z najlepszych i najbardziej nowoczesnych defibrylatorów – model ZOLL 3.

 To zdecydowanie najlepszy defibrylator na rynku, jedyny tak precyzyjnie spełniający wymagania aktualnych Wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji 2015.

Dzięki jego zaawansowanym funkcjom ratowanie życia przez osoby obsługujące go jest jeszcze łatwiejsze i skuteczniejsze.

Automatyczny defibrylator zewnętrzny ZOLL AED 3 oferuje szczegółowe wskazówki RKO za pośrednictwem własnościowej technologii Real CPR Help. Jeszcze lepsze pełnokolorowe obrazy i licznik cyklu RKO w połączeniu z monitami głosowymi i tekstowymi wspomagają ratowników podczas interwencji. Technologia Real CPR Help oferuje wbudowane i przekazywane w czasie rzeczywistym informacje zwrotne RKO, doradzając ratownikom, kiedy mają „uciskać mocniej” oraz kiedy wykonują „dobre uciski”. Dzięki temu wiedzą oni, kiedy dostarczają wysokiej jakości RKO.

Defibrylator ZOLL AED 3 z funkcją RapidShock analizuje najkrótszy rytm, zapewniając lepszą ciągłość interwencji oraz skuteczniejszą RKO. Dzięki analizie RapidShock defibrylator ZOLL AED 3 dostarcza ewentualne wstrząsy w czasie zaledwie 5 sekund. Minimalizacja przerwy przeddefibrylacyjnej oraz lepszej jakości RKO poprawiają wyniki leczenia pacjentów.

Defibrylator charakteryzuje się:

– ma wbudowane czujniki głębokości ucisków (komunikaty „Dobry ucisk”, „Uciskaj mocniej”),

– posiada duży kolorowy ekran z animacją dot. postępowania,

– moduł zdalnego monitorowania gotowości urządzenia, ważności elektrod oraz baterii przez aplikację w telefonie bądź na komputerze,

– uniwersalne elektrody dla dorosłych i dzieci,

– przycisk pediatryczny (nie ma potrzeby użycia dodatkowych akcesoriów, jak klucz czy elektrody pediatryczne).

ZOLL 3 – to najbardziej nowoczesne urządzenie, wyposażone w najlepsze systemy wspierające osoby bez przygotowania medycznego podczas udzielania pierwszej pomocy.   

 

Udostępnij: