Nowa infrastruktura rekreacyjna w gminie

Herkues Mędłów 6
30.11.2021 r. rozpoczął się montaż siłowni zewnętrznej w Mędłowie. 🏋️🏋️‍♂️🏋️‍♀️💪
W ramach zadania zamontowane zostaną: kalistenik, prasa nożna, wyciskanie siedząc, wyciąg górny, drabinka i podciąg nóg, twister i wahadło, motyl, piechur-biegacz, ławki parkowe, stół do gier w szachy/warcaby, kosze na śmieci oraz nasadzenia roślinności.
Wykonawcą prac jest firma Herkules z Chrzanowa.
Zadanie współfinansowane jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach Stowarzyszenia LGD LiderA4 oraz budżetu Gminy Żórawina.
W imieniu Wykonawcy bardzo dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Mędłowa za poczęstunek i gorącą herbatę! 🍵☕🍪👏
W roku bieżącym w podobne urządzenia doposażone zostaną tereny rekreacyjne w: Suchym Dworze, Jaksonowie, Turowie i Bratowicach.
Zdjęcia: Herkules Outdoor Fitness, U. G. Żórawina.