Muzeum Powozów Galowice zaprasza na kolejne spotkanie teatralne. Tym razem w magiczny i wesoły świat zabierze nas klaun Rufi Rafi spektaklem „Toy Toy Circus Show”.

blog-img-08

 

Stara skrzynia pełna starych zabawek… Zabawek? Czy może artystów cyrkowych? Kto wie co może się wydarzyć, gdy klaun odkrywa starą skrzynię? Jedno jest pewne: … panie, panowie cyrk przyjechał …! Zabawki – artyści, Klaun Rufi Rafi i muzyka na żywo. Klaun wciąga do swoich działań widzów, tworząc z nimi na bieżąco pełną humoru ulotną rzeczywistość, nietrwałą jak bańka mydlana…

Niedziela, 16 lipca godz. 12.30.
Spektakl dla dzieci od 2 do 102 lat.
Czas trwania: około 45 min.+ warsztaty i animacje ok. 60 min.
Scenariusz, reżyseria i postać Rufi Rafiego – Rafał Biesiada
Gra na katarynce i nie tylko – Włodzimierz Niewitecki.
Wstęp wolny !

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij: