MPSZOK – Gmina Żórawina

kontener Żórawina
MPSZOK – Gmina Żórawina
 
Mieszkańcy mogą nieodpłatnie przekazać do MPSZOK odpady niebezpieczne w tym przeterminowane leki, zużyte baterie, farby, lakiery, rozpuszczalniki, środki ochrony roślin, aerozole, środki czyszczące, wywabiacze plam, środki do konserwacji drewna oraz opakowań po tych substancjach, a także lampy fluorescencyjne i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, wielko gabaryty, odpady rozbiórkowe i budowlane. Szczegółowy wykaz przyjmowanych odpadów znajduje się w załączniku do regulaminu MPSZOK:
 
🚮🚮Lokalizacja
 Żórawina, ul. Kolejowa (plac naprzeciwko Urzędu Gminy przy ul. Kolejowej 6 )
 
🚮🚮🚮Termin MPSZOK:
➡️ 12.09.2023 r. – wtorek
 
MPSZOK przyjmuje odpady w wyznaczonym terminie od godz. 🚮🚮🚮10:00 do 18:00🚮🚮🚮
 
szczegółowe informacje na stronie internetowej www.sleza-olawa.pl
Udostępnij: