„Moja Wielka Wołyńska Rodzina” – fotorelacja

Moja Wielka Wołyńska Rodzina (25)
W piątek 12 maja, na zakończenie Dni Bibliotek, odbyło się otwarcie wystawy historycznej „Moja Wielka Wołyńska Rodzina” oraz spotkanie z Piotrem Lasotą – autorem książki „Cena wyboru. Blizny Wołynia”. Serdecznie dziękujemy licznie przybyłym gościom za obecność. Panu Dariuszowi Kanakowi – twórcy wystawy za możliwość jej pokazania w Żórawinie, za podzielenie się z nami efektami swoich poszukiwań i wiedzą.
Był to dla nas wieczór wyjątkowy i ważny – pełen wspomnień, rozmów i ciekawych spotkań.
Zapraszamy do zwiedzania wystawy której ideą jest pokazanie piękna i historii Wołynia, losów ludzi tam mieszkających oraz ukazania co pozostało z tamtych lat. Dla grup szkolnych są przygotowane karty pracy (prosimy o wcześniejszy kontakt i rezerwację terminu w bibliotece). Wystawa potrwa do końca maja.
Poniżej relacja fotograficzna.
Fot. Waldemar Duda
Udostępnij: