Mobilny Punkt KRUS

blog-img-08

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju i wychodząc naprzeciw potrzebom rolników, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny we Wrocławiu, w porozumieniu z Urzędami Gmin z powiatu wrocławskiego i oławskiego uruchamia mobilne punkty obsługi klientów.

W dniu 15 września 2020 r., punkt taki będzie czynny w godzinach od 11.00 do 14.00 przed Urzędem Gminy w Żórawinie  ul. Kolejowa 6.

W tym czasie pracownicy KRUS OR we Wrocławiu będą udzielali informacji z zakresu ubezpieczeń społecznych i przysługujących świadczeń. Ponadto, Rolnicy będą mogli dostarczyć dokumenty, które chcą przekazać do jednostki KRUS, zgłosić wypadek któremu ulegli podczas wykonywania pracy rolniczej oraz zapoznać się z materiałami popularyzatorskimi dotyczącymi bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym.

Zachęcamy do odwiedzenia punktu mobilnego OR KRUS we Wrocławiu

Jednocześnie przypominamy, że w obecnej sytuacji należy szczególnie dbać o zdrowie
i pamiętać, że stan psychofizyczny rolnika ma ogromny wpływ na występowania wypadków w gospodarstwach rolnych. Dlatego, tym bardziej w czasie wzmożonych prac polowych, zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia, stosowania przerw podczas wykonywania pracy fizycznej, regularnych badań lekarskich oraz zdrowego odżywania.

Udostępnij: