MINISTERSTWO OBRONY NARODOWEJ ZAPRASZA NA KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET!!!

blog-img-08

„Kurs Samoobrony dla kobiet”, organizowany przez MON, skierowany jest do wszystkich kobiet, które chcą zdobyć umiejętności zachowania się w niebezpiecznej sytuacji. „Samoobrona kobiet” to projekt bezpłatnych szkoleń, które będą odbywać się w trzydziestu polskich miastach od listopada 2016 roku do czerwca 2017 roku. Pierwsze zajęcia odbędą się 19 listopada 2016 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zapraszamy do rezerwowania miejsca na kurs bezpośrednio u instruktorów przed rozpoczęciem zajęć.
Szczegółowe informacje na temat projektu i dane kontaktowe do instruktorów, znajdują się na stronie internetowej MON www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet/
Osobą odpowiedzialną za udzielanie informacji dot. ww. Kursu w Wojskowej Komendzie Uzupełnień we Wrocławiu jest: p. Małgorzata DEGINDER – tel. 261 656 153

Deklaracje chęci udziału w szkoleniu należy składać drogą e-mail na adres cwfis.wroclaw@gmail.com do dnia 17 listopada 2016r.

 

Udostępnij: