„MIKOŁAJ DLA KACPRA – ZBIERAMY NA REHABILITACJĘ”

blog-img-08

ZAPRASZAMY NA II CHARYTATYWNY MECZ SIATKÓWKIO PUCHAR WÓJTA GMINY ŻÓRAWINA ORAZ O NAGRODĘ DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ŻÓRAWINIE„MIKOŁAJ DLA KACPRA – ZBIERAMY NA REHABILITACJĘ”Drużyna Nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w ŻórawinieDrużyna Pracowników Gminy ŻórawinaDrużyna Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w ŻórawinieDrużyna Rady Gminy ŻórawinaDrużyna Rodziców Dzieci ze Szkoły Podstawowej w ŻórawinieIlość zawodników : min. 6 max. 12 osób ,ilość zmian dowolna.System gry : Każdy mecz toczy się do dwóch wygranych setów,set rozgrywany jest do 15. punktów przy zachowaniu różnicy 2 punktów.

Ewentualny trzeci set rozgrywany jest też do 15 pkt.Drużyny grają każdy z każdym, czyli Każdy zespół zagra po cztery mecze.Za wygrane spotkanie drużyna uzyskuje 3 pkt , za przegrane 1 pkt.Obowiązują przepisy PZPSWstęp na imprezę jest bezpłatny, ale organizatorzy zbiórki zachęcają do wsparcia zbiórki na rzecz KACPRA BUKOWSKIEGO.PLAN IMPREZY:1. 14.00-15.00 ROZPOCZĘCIE, PIŁKA RĘCZNA – GRA DZIECI2. 15.00-17.00 SIATKÓWKA – DRUŻYNY: NAUCZYCIELI, GMINY, GZGK, RADY GMINY, RODZICÓW3.17.00-17.30 UKORONOWANIE, ROZDANIE NAGRÓDPodczas imprezy będzie można zakupić ciasta, napoje. Wszystko dzięki pomocy rodziców z klas 0-7.

Udostępnij: