„Miasta przyjazne dla biznesu 2021” – pełny ranking

mały

„53 tysiące. – TYLE FIRM powstanie w Polsce do końca 2021 roku, to o 12 proc. więcej niż w roku 2020″* 📈

Szanowni Państwo, prezentujemy wyniki ogólnopolskiego, pełnego rankingu opublikowanego w listopadowym wydaniu dwutygodnika Forbes. Gmina Żórawina zajęła w nim II miejsce w kategorii miast i gmin do 49 tys. mieszkańców, otrzymując zaszczytny tytuł „Miasta przyjaznego dla biznesu 2021”. Warto przypomnieć, że 11.10.2021 r. odbyła się uroczysta gala w Poznaniu, na której Redaktor Naczelny Paweł Zielewski wręczał wyróżnienia liderom rankingu.
W aktualnym numerze magazynu, na stronach 161 oraz 163 znajduje się również zarys naszej gminy, krótki rys historyczny, opis atutów i zalet inwestycyjnych oraz charakterystyka największego inwestora w gminie – amerykańskiej firmy Hillwood Polska S.A.

*Źródło: Forbes