Medal AK dla mieszkańców gminy Żórawina

Medal_2

Szanowni Państwo,

tym razem gratulacje są wyjątkowe, bo dotyczą Was wszystkich – mieszkańców Gminy Żórawina.

12 lipca 2023 roku mieszkańcy -reprezentowani przez Panią Ewę Pukal oraz Wójta – Jana Żukowskiego, przyjęli z rąk Leopolda Jana Gomułkiewicza  – Prezesa Zarządu Ogólnopolskiego oraz prof. dr hab. Stanisława Ułaszewskiego – Prezesa Zarządu okręgu dolnośląskiego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, pamiątkowy medal Armii Krajowej za współpracę i postawę na rzecz patriotyzmu i środowisk kombatanckich. Uhonorowana została Gmina Żórawina i wszyscy jej mieszkańcy, z czego warto być dumnym. Wysiłek i zaangażowanie wielu osób, dzieci, uczniów, nauczycieli, dyrektorów, rodziców, sołtysów, mieszkańców i całej społeczności zostało dostrzeżone i docenione.

Gratulujemy!

Udostępnij: