MAJÓWKA W GALOWICACH 2017

blog-img-08

Zapraszamy na majówkę do Galowic !

Zachęcamy do spędzenia czasu w rodzinnej, sielskiej atmosferze, w otoczeniu zieleni. Na terenie muzeum czeka na Państwa nie tylko kolekcja fascynujących pojazdów konnych i uśmiechnięci przewodnicy, ale wyjątkowe atrakcje, ogród, kawiarnia, ognisko i grill 🙂  Przybywajcie !

NIEDZIELA 30 KWIETNIA – „ZIELONO MI” warsztaty ogrodnicze dla dzieci.

Jak zawsze muzealni edukatorzy w sposób twórczy zajmą się najmłodszymi, aby rozwijać ich kreatywność i ciekawość świata. Tym razem w naszym ogrodzie zajmiemy się roślinami, a każdy uczestnik wróci do domu z własną roślinką i wiedzą o tym, jak o nią dbać. Rodzice mogą w tym czasie złapać odrobinę oddechu, chociażby pijąc kawę pod naszą trzystuletnią lipą J
15 zł/ osoba Zapisy: edukacja@gallen.pl lub tel. 71 316 41 16

PONIEDZIAŁEK 1 MAJA – „WESOŁY TRAMWAJ” przedstawienie Wrocławskiego Teatru Młodych – wstęp wolny !

Wspaniałe spektakle teatralne dla dzieci w Galowicach to już tradycja. Wiemy jak bardzo kochają teatr nasi najmłodsi goście. Na majówkę zaprosiliśmy więc Wrocławski Teatr Młodych, który zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i przedstawi sztukę o wesołym tramwaju.
ŚRODA 3 MAJA – „JOGA NA TRAWIE” – sesja jogi prowadzona przez Mandala Art&Joga Studio. Wstęp wolny !

Zielony ogród, cicha, sielska okolica – joga w takim otoczeniu to wspaniałe chwile dla ciała i ducha!  Wraz z wrocławskim studio Mandala Art&Joga zapraszamy początkujących i doświadczonych joginów, a także tych, którzy chcą po prostu zobaczyć czym  joga jest… Tego dnia w muzealnej kawiarni nie zabraknie zdrowych propozycji 😉

Udostępnij: