LKS Stary Śleszów MISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA!

blog-img-08

W dn. 16 czerwca 2012 r. w Żórawinie odbył się finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. LKS Stary Śleszów w półfinale zwyciężył nad MKS Miedź II Legnica (09.06.2012 r.) natomiast w finale zmierzył się z drużyną MKS Granica Bogatynia. Finałowy mecz oglądali m.in.: Grzegorz Lato, prezes PZPN, minister Bartosz Arłukowicz i senator Jarosław Duda oraz oczywiście Andrzej Padewski, prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Mecz zakończył się wygraną drużyny LKS Stary Śleszów, zwycięską bramkę w 93 min. strzelił Maciej Siwiński. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Następny mecz LKS Stary Śleszów rozegra w dn. 18 lipca br. na boisku w Żórawinie z II-ligową drużyną Górnika Wałbrzych.

Tomasz Gracz
Szczegółowa relacja z tego spotkania

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Udostępnij: