„LEŚNA AKADEMIA SPORTU DZIECI I MŁODZIEŻY” 2017

blog-img-08

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa w Rzeplinie została wybrana przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej projektu sportowego. Jego celem jest zwiększenie aktywności ruchowej dzieci i młodzieży oraz popularyzacja pozytywnego nastawienia do sportu poprzez organizację zajęć i treningów sportowych dla uczniów oraz olimpiad sportowych. Projekt jest skierowany do min. 15 uczniów uczęszczających w roku szkolnym 2016/2017 do klas IV – VI i będzie odbywać się w formie zajęć lekkoatletycznych prowadzonych poza lekcjami. Uwiecznieniem treningów będzie udział młodych lekkoatletów w międzyszkolnej olimpiadzie sportowej.   Szkoła otrzymała już sprzęt sportowy przydatny w prowadzeniu zajęć.  adekwatny do formy prowadzonych zajęć.

Partnerem projektu jest Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Trzymamy kciuki za młodych lekkoatletów i życzymy wytrwałości, zacięcia sportowego oraz osiągania jak najlepszych wyników.

Informacje szczegółowe na stronie: http://www.efrwp.pl/edycja-2017

Udostępnij: