Koncert Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry – fotorelacja

Wielkim sukcesem zakończył się koncert orkiestry symfonicznej Filharmonii Dolnośląskiej w Żórawinie. Ponad 900 osób brało udział w tej niezwykłej uczcie muzycznej. Publiczność wysłuchała najpiękniejszych arii i duetów operowych. Owacjami i oklaskami widzowie nagradzali fenomenalne wykonanie każdego z utworów. Wśród zgromadzonej publiczności był marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski, burmistrzowie, wójtowie i radni Powiatu Wrocławskiego na czele z wójtem Gminy Żórawina Janem Żukowskim. Obecni byli przedstawiciele biznesu, prezesi dolnośląskich firm, świata kultury i nauki w osobach obecnych i byłych rektorów uczelni wyższych Wrocławia, a także przedstawiciele duchowieństwa: bp Ryszard Bogusz z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego i księża z okolicznych parafii oraz licznie zgromadzona publiczność Powiatu Wrocławskiego i miasta Wrocławia.

Źródło: Parafia św. Józefa w Żórawinie
Fotografie: