Komunikacja autobusowa w okresie ferii zimowych

bez_tytulu_1

W bieżącym roku nie jest planowane wprowadzenie specjalnych rozkładów jazdy w związku z okresem ferii zimowych w szkołach na terenie naszego województwa. Autobusy linii 70, 71, 73, 523, 903 oraz 913 będą kursowały zgodnie z obecnym rozkładem jazdy. Jest to możliwe dzięki uzyskaniu przez naszą Gminę oraz związek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe dotacji z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.

Jednocześnie w związku z gwałtownym wzrostem ilości zakażeń w ostatnich dniach prosimy na bieżąco śledzić komunikaty dotyczące ewentualnych zmian w komunikacji, mogących wynikać z izolacji oraz kwarantanny pracowników poszczególnych przewoźników oraz braku możliwości zapewnienia obsady na wszystkich kursach. Obecnie problem ten nie występuje u żadnego z operatorów na terenie naszej Gminy, jednak musimy się liczyć z dynamicznym rozwojem sytuacji w tym zakresie.

Udostępnij: