Kochani Uczniowie, Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty oraz Rodzice!

blog-img-08

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2021/2022,

Wszystkim Uczniom i Przedszkolakom życzę, aby ten rok był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń. Niech czas spędzony w przedszkolu i w szkole pozwoli odkryć nowe pasje i rozwinąć zainteresowania. Życzę, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w poznawaniu świata, a jego odkrywanie dostarczało wiele radości.

Dyrektorom szkół w Żórawinie, Wilczkowie, Polakowicach, Węgrach, oraz w Rzeplinie –  w szczególności p. Andrzejowi Mikieko, który został powołany do funkcji p.o. Dyrektora, Nauczycielom, i wszystkim Pracownikom Oświaty, życzę satysfakcji z podejmowanych działań i dumy z osiągnięć swoich podopiecznych. Niech rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem spokojnej i efektywnej pracy.

Rodzicom i Opiekunom Uczniów życzę zawsze dobrej współpracy z dyrektorami, nauczycielami i wychowawcami szkół i przedszkoli. Niech to współdziałanie zaowocuje sukcesami Waszych dzieci i przyniesie wiele powodów do zadowolenia i dumy.

Pamiętając o trudnościach, jakie obecnie stawia przed Oświatą epidemia COVID-19, Wszystkich Uczniów, Dyrektorów, Nauczycieli oraz Rodziców, pragnę zapewnić o pełnym wsparciu i pomocy. Życzę więc przede wszystkim ogromu wytrwałości, siły, kreatywności i zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Niechaj dźwięk pierwszego dzwonka nowego roku szkolnego 2021/2022 będzie dla wszystkich dobrym znakiem. Życzę powodzenia i wielu sukcesów!

Jan Żukowski – Wójt Gminy Żórawina

Udostępnij: