KALENDARZE STRAŻACKIE 2013 – Pomóż strażakom zdobyć pienišdze na sprzęt ratowniczy

Rzeplińscy strażacy postanowili wyprodukować strażackie kalendarze i sprzedawać je wœród mieszkańców naszej Gminy.
Z pieniędzy zarobionych na kalendarzach członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej majš zamiar kupić Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny, który wejdzie na wyposażenie straży.

Strażacy liczš na pomoc mieszkańców Gminy Żórawina i sympatyków straży. To dzięki nam – mieszkańcom Żórawiny do rzeplińskiej OSP może trafić nowoczesny sprzęt ratujšcy życie.

Wszystkie osoby chcšce wesprzeć akcję i kupić kalendarz mogš to zrobić telefonicznie składajšc zamówienie u Naczelnika straży pod nr tel. 508-622-645 lub mailowo: remiza@osprzeplin.pl – kalendarze dowozimy na miejsce.

Kalendarz można również nabyć w siedzibie OSP przy al. Lipowej 28a.

Ludzkie życie jest bezcenne, a każda złotówka przybliża strażaków do zakupu sprzętu ratowniczego.

Kalendarz OPS Rzeplin 2013