Informacja w sprawie budowy kanalizacji w miejscowosci Żórawina, Mędłów i Rzeplin

blog-img-08

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców na temat ogłoszenia (znajdującego się poniżej) w sprawie zebrania organizowanego w dniu 12.09.2018 r. o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej w Żórawinie na temat budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żórawina, Mędłów i Rzeplin, Urząd Gminy w Żórawinie informuje, że nie organizuje ww. zebrania ani nie odpowiada za informacje rozpowszechniane przez Biuro Projektów i Nadzorów „AQUA PROJEKT” z Wrocławia.

Jednocześnie informujemy, że Urząd Gminy Żórawina jest na etapie wyboru wykonawcy w ramach przetargu pn.: „Rozbudowa systemu kanalizacji w aglomeracji Żórawina – etap I”. Po dokonaniu wyboru i podpisaniu umowy poinformujemy mieszkańców na stronie internetowej.

Udostępnij: