Informacja od Żórawińskiego klubu Team Luks Żórawina- Wrocław

blog-img-08

Żórawiński klub Team Luks Żórawina – Wrocław odniósł sukces  na  17. World Mountain Running Championships Masters https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f3f/1/16/1f30d.png w miejscowości Pruske, Słowacja 2017r.

Zawodniczka Barbara Prymakowska obroniła tytuł Mistrzyni Świata i zdobyła dla Polski oraz dla Team Luks złoty medal w kategorii k.70

Brązowy medal drużynowy dla Polski oraz dla Team Luks Żórawina Wrocław wywalczyła zawodniczka Anna Tchórzewska wraz z Agnieszka Matysek w kategorii wiekowej k.35. 

Bieg ukończyli:
Arkadiusz Opaliński na 24 miejscu w kategorii m. 35, 
Cezary Kupiński na 39 miejscu w kategorii m.45
i Prezes Roman Lisiecki na 68 miejscu w kategorii m.55

Z całego serca pragniemy podziękować władzom Gminy oraz szczególnie Wójtowi Janowi  Żukowskiemu za wsparcie Naszych działań, dzięki którym mogliśmy wyjechać na Mistrzostwa Świata i zdobyć dla Gminy złoty oraz brązowy medal, dziękujemy również za możliwość treningów na hali sportowej w Żórawinie.

Wójt Gminy Żórawina pragnie serdecznie pogratulować wspaniałych osiągnięć i życzy dalszych sukcesów!

Udostępnij: