Informacja o zamknięciu wjazdu na ul. Truskawkową w Żórawinie

blog-img-08

Wykonawca robót, firma Przedsiębiorstwo Instalacji Sieci CO, WOD-KAN. I GAZ Usługi Ogólnobudowlane Zbigniew Karaś ul. Chabrowa 4, 52-200 Wysoka działając na zlecenie Gminy Żórawina zawiadamia, że od dnia 01.12.2022 r. w związku z realizacją inwestycji p.n.: ROZBUDOWA SYSTEMU KANALIZACJI W AGLOMERACJI ŻÓRAWINA – ETAP II w formule zaprojektuj i wybuduj – Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żórawina, zostanie zamknięty wjazd na ul. Truskawką. Przewidziany objazd do ul. Morelowej, Brzoskwiniowej, Jeżynowej, Jabłecznej, Gruszkowej Śliwkowej, Czereśniowej, Malinowej od ul. Borówkowej. Planowany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu w tym rejonie – 09.12.2022 r.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Udostępnij: