Informacja o programie ministerialnym „Czyste Powietrze”

blog-img-08

Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się ulotka informacyjna Ministerstwa Środowiska w sprawie uruchamianego programu „Czyste Powietrze” dla osób, które planują wymianę dotychczasowego źródła ciepła na ekologiczne.

Wszelkie informacje na temat programu, (np. od kiedy ruszy nabór wniosków, forma i procedura składania) będzie można uzyskać na stronie ministerstwa: https://www.mos.gov.pl/czyste-powietrze/aktualnosci/

oraz

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, który będzie przyjmował i rozpatrywał indywidualne wnioski mieszkańców z terenu województwa w Punkcie Obsługi Klienta przy ul. Sztabowej 32 we Wrocławiu, na pierwszym piętrze (w załączeniu mapka). Dla osób niepełnosprawnych przewidziany jest Punkt Obsługi Klienta na ul. Jastrzębia 24 we Wrocławiu, Tel. (71) 333-09-30, Tel. (71) 333-09-40, poczta@fos.wroc.pl, ww.wfosigw.wroclaw.pl.

 

Udostępnij: