Informacja dotycząca funkcjonowania tzw. punktów mobilnych Wydziału Komunikacji

blog-img-08

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną wywołaną wirusem COVID-19 oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego we Wrocławiu zawiesza się funkcjonowanie tzw. punktów mobilnych w gminach powiatu wrocławskiego od dnia 19 października 2020 r. (poniedziałek) do odwołania.

Wszelkie sprawy obsługiwane dotychczas w tzw. punktach mobilnych będą załatwiane w budynku Starostwa Powiatowego we Wrocławiu (ul. Kościuszki 131, Wrocław) – Wydział Komunikacji – wejście boczne od strony parkingu.

W Wydziale Komunikacji klienci przyjmowani są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.15 do 14.45 (wejście ostatniego klienta o godz. 14.30).

UWAGA! Dla klientów oczekujących w kolejce 1 wydawane są każdego dnia o godz. 7.15 numery z określeniem konkretnej godziny oraz ze wskazaniem stanowiska obsługi.

Przed wejściem do Wydziału Komunikacji należy ustawić się w jednej z 3 kolejek:

Udostępnij: