Informacja ARiMR o szkoleniu dla mieszkańców

blog-img-08
„Szanowni Państwo,
mam przyjemność poinformować, że w dniu 16 grudnia br. w godz. 10.00-13.00 Dolnośląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje seminarium – szkolenie on-line za pomocą platformy ZOOM pn.:” „Aktywizacja kobiet szansą na rozwój przedsiębiorczości na terenach wiejskich” – szczegółowy program seminarium oraz regulamin w załączeniu.
Podczas seminarium omawiane będą tematy związane z zakładaniem, rejestracją kół gospodyń wiejskich oraz pozyskiwaniem środków na ich działalność. Opowiemy także o programach wspierających rozwój przedsiębiorczości na terenach wiejskich.
Naszym specjalnym gościem będzie pani Małgorzata Majeran-Kokott – redaktor Polskiego Radia Wrocław, znana dolnośląskiej publiczności z prowadzonej od lat Listy przebojów ludowych, która opowie o komunikacji i promocji. Głos zabiorą również panie z KGW Słączno i opowiedzą o swojej działalności. Udział w seminarium jest bezpłatny.
UWAGA
Udział w Seminarium możliwy jest za pośrednictwem komputera (z dostępem do mikrofonu i kamery i Internetu ) lub telefonu tylu smartphone (z dostępem do Internetu). By wziąć udział w spotkaniu należy kliknąć w link.
Dane do logowania na telefon:
Meeting ID: 924 0253 0761
Passcode: seminarium
Dla korzystających po raz pierwszy z ZOOM. Platforma może być obsługiwana po ścignięciu plików instalacji na komputerze lub ściągnięciu aplikacji na telefon, bądź bezpośrednio przez przeglądarkę internetową. Po kliknięciu w link spotkania, kolejne komunikaty podawane są w j. angielskim.
W przypadku pytań, pomocy zapraszamy do kontaktu z obsługa techniczna szkolenia od godz. 9:00 do 10:00 tel. 71 383 04 32 w. 22 lub 535 999 187.
Z wyrazami szacunku,
Justyna Borysewicz-Rudy
Główny Specjalista
Samodzielne Stanowisko ds. Informacji i Promocji
Dolnośląski Oddział Regionalny
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa”
Udostępnij: